| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si in toamna trec in clasa a 5a, dar e vorba ca...Un baiat, nesimtit rau frate! Ne injura prin clasa (pe noi fetele) si multe alte chestii, e vorba ca eu l-am placut si o sa plece de la noi de la scoala si o sa vina inapoi in clasa a 8a. Dar, nu stiu, parca inca il plac, dar nu stiu de ce. Poate ca simt ca nu o sa il mai vad si asta ma face sa il uit... Vreau sa va intreb, daca este normal.

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu este deloc normal sa placi un astfel de baiat!

| anonim_4396 explică (pentru DeeaMarry):

Eu te-am intrebat altceva...

| zaooo a răspuns:

Ciao stai linistita e ceva normal si poate ca al placi pentru ca am citit pe net fetele se andragostec de baietii rai si de necunoscut