| Anonimous52727181 a întrebat:

Am 13 ani si baietii imi dau palme peste fund...e normal? Si de ce fac asta?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Nu e normal, da-le si tu palme peste fata. Da nu asa, da-le sa le zboare vreo doi dinti, ca esti in legitima aparare. Din toata inima sa dai, s-o simta neam de neamu lor. Cand li se mai naste cineva in familie, primul lucru pe care-l zice sa fie "au" si sa te tina de fata.
Vorbesc foarte serios, eu asa as face. E un gest ordinar, libidinos. Spune-i neaparat dirigintei. Poti sa-i spui, nu e absolut nicio rusine, "Doamna diriginta, baietii X si Z imi dau palme peste fund." exact asa spune-i, nu tie trebuie sa-ti fie rusine, ci lor.
E un gest de ultima speta, de cei mai jegosi tarani. Fac asta ca-s niste lab@ri si se cred smecherasi.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum safie nromala sa ceva? mama ta nu te-a invatat sa nu stai sa te atinga cineva pe corp?
Tu ce faci cand ei iti dau palme pe fund? razi sau glumesti cu ei?
Daca razi, inseamna ca esti proasta si accepti acest gen de tratament.
Daca te consideri o fata desteapta, urmatoarea data cand esti lovita peste fund, intoarce-te si lipeste-i o palma peste ochi, cu toata puterea, celui care ti-a dat palma peste fund.
Te asigur eu ca se vor cumintii cu totii, daca vor vedea ca nu esti proasta si nu te mai lasi atinsa pe fund.
Nu fetita, nu este normal sa te lasi atinsa, lovita sau pipaita de baieti!

| corbulalbrosu a răspuns:

Procedeaza asa fiindca nu i-ai certat, apostrofat sau amenintat ca-i parasti parintilor imediat atunci de prima data, ei continua sa-ti palmuiasca popoul, fiindca ei in mintea lor de copii infantili considera ca-ti face placere din moment ce le-ai permis sa o faca de mai multe ori. S-au mai stii poate ca-i intarati chiar tu sa procedeze asa prin comportamentul tau manifestat fata de ei. big grin

| doctorandus a răspuns:

Probabil ei sunt homo.

| ywar a răspuns:

Pai daca ai fundul bun. Mandreste-te cu asta. Ridica si coada.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Nu e deloc ok. Poate că ei fac asta pentru că se simt atrași de tine. Dar totuși, sunt imaturi, ce să le ceri. Eu când eram clasa a 9-a dădeam palme peste fund la studente pe stradă și fugeam laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa-ti dau o palma peste fund, doar ca poate ma i-au jandarmiilaughing
adevarul e ca vor sã ti-o traga pentru ca esti numa buna.

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu ce amarul lor?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Plato):

Cu tupeu.

Sigur ãia care au "respect" pentru fete o sa-si piarda virginitatea la 16 ani? Sigur laughing

| OrdanKarris a răspuns:

Probabil ai un fund misto care merita palmuit pana raman vanatai laughing E foarte normal.

| Marian666MereU a răspuns:

Zdreanto a veni Abi.

| DecayingRuin a răspuns:

Hormonii sunt de vina, dar ar trebui sa se controleze. Recomand sa le spui sa se opreasca intr-un mod cat mai serios. Daca sunt colegi, eventual spune-i dirigintei.