| anonim_4396 a întrebat:

am 13 ani si menstruatia mi. a venit pe la 10 ani cam asa. luna trecuta mi. a intarziat 5 zile iar luna aceasta la fel. iar luna asta am avut si un fel de scurgere maronie. Nu mi-am inceput viata sexuala. Intrebarea este: E ceva in neregula cu mine de intarzie asa?happy

2 răspunsuri:
| mada_5472 a răspuns:

Esti ok stai linistita, iar daca scurgerea maronie a aparut inainte sa iti vina menstruatia, este ceva normal.

| Mary_5266 a răspuns:

Esti perfect normala, asa este la varsta ta, apoi se regleaza singura. Nu iti face griji happy