| AlexandraSkumpik a întrebat:

Am 14 ani si am un iubit,el e de aceeași vârsta cu mine, si suntem de 2 luni împreuna si ne iubim foarte mult, si ne înțelegem perfect.Numai ca am o problema,el e virgin si nu vrea sa facem nimic, si nu înțelege ca eu simt nevoia si ca am mâncărimi.Si faza e ca eu nu mai sunt virgina de la 10 ani deci e normal sa simt asa mult daca o fac deja de 4 ani de zile.As vrea sa ma despart de el cu toate ca ne iubim foarte mult si l-as răni si as suferi si eu.Ce sa fac?

27 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta domnisoara daca locuiesti in Bucuresti iti pot calma eu mancarimile

| Nomoreregretstb a răspuns:

Hm, esti inca mica, nu mai avea atatea asteptari de la el

| Emilian65 a răspuns:

Daca el nu vrea sex, inseamna ca nu este pregatit pentru a trece la faza urmatoare. Ai rebdare cu el si cu timpul va ceda si va vrea sa faca sex asa cum vrei tu.

| Nemessys a răspuns:

Nu vrea sa faceti nimic? DESPARTE-TE! ACUMA! Ce fel de baiat e ala? O.o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti alergica la acarianul scabiei, din aceasta cauza ai mancarimi.
Mergi la medic fiindca esti contagioasa!

| VenomMMA a răspuns:

Nu mai esti virgina de la 10 ani?laughing Doamne, parca ne-am fi intors in timp. Cred ca nici acum 500 de ani nu faceai sex de la 10 ani. Si nu cred faza ca el nu este dispus sa faceti sex. E totusi baiat. Dar incearca sa vorbesti cu el, sa-i spui ce simti si ca-i momentul s-o faceti.

| Nimeni10 a răspuns (pentru VenomMMA):

Nu pune botul ce zice, a pus intrebarea la misto.

| xunshu a răspuns:

Hey.wow. Fato tu esti problema. Copilu nici nu e bine dezvoltat. Mai bine ti-ai cumpara o jucarie sexuala..sau efectiv sa faci rost de un amant. rolling on the floor

| mariaariamaron a răspuns:

Vai de **** lui straight face

| AnotherDragHarry a răspuns:

La 10 ani?

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraSkumpik explică:

Da,la 10 ani am făcut-o.

| AlexandraSkumpik explică:

Pai el nu vrea sex pentru ca încă nu e pregătit.Dar nu ma înțelege ca eu vreau si ca simt nevoia.

| AlexandraSkumpik explică:

Sunt de etnie, la noi e ceva normal.Mama l-a făcut la 11 ani pe fratimiu.

| AlexandraSkumpik explică:

Sunt pocaita.Adventista.

| Oana92 a răspuns (pentru AlexandraSkumpik):

laughing rolling on the floor Voi nu trebuie sa va maritati fete mari? laughing Si esti de religie adventista, nu de etnie adventista! Lasa baiatul ala in pace, cauta unul ca tine...

| RazvyCrazV a răspuns (pentru AlexandraSkumpik):

Flutura-ti curul putin pe la gura lui si o sa vrea instant! Eventual atingei penisul sau lipesteti punctul g de fata lui cand sta jos!

| ania a răspuns (pentru AlexandraSkumpik):

Dacă ești pocăită cere-i iertare lui Dumnezeu pentru trecut, roagă-l să te curățească și rabdă până la 15 ani și atunci mărită-te.

| AlexandraSkumpik explică:

Pai,ma refeream ca sunt de etnie roma si ca si religie aparțin cultului adventiștilor. Iubitul meu este roman.

| AlexandraSkumpik explică:

Nu o sa ma mărit devreme pentru ca încă nu am găsit dragostea adevarata.Nu pot nici sa rabd.

| ania a răspuns (pentru AlexandraSkumpik):

Atunci nu mai zi că ești pocăită, în Biblie scrie-Fugiți de curvie! Cuvântul pocăit înseamnă părere de rău mare pentru păcatele făcute.Cineva apropiat mie a avut un preiten 7 ani cu care a făcut și sex, apoi s-a apropiat de Dumnezeu și și-a cerut iertare și apoi a așteptat 6 ani până la căsătorie fără sex.A crezut ce scrie î Biblie-Pot totul în Hristos care mă întărește.Acum are doi copii și o familie foarte fericită.
Știu că nu e ușor și soțul meu a fost plecat pentru câteva săptămâni în streăinătate dar cine vrea și cere putere de la Dumnezeu, reușește.

| AlexandraSkumpik explică:

Nu ma mănâncă de mizerie.Ma mănâncă ca ma simt excitată, vreau sex.

| AlexandraSkumpik explică:

Pai cand o sa ma căsătoresc, normal ca nu o sa ma culc cu altcineva, dar pana atunci, nu pot daca am un iubit sa nu il înșel.

| ScratzoneDeDorobantz a răspuns:

Nimfomana 2.0. Avantajul e ca esti versiunea cea noua, cu selfie stick inclus, deci il poti folosi in timp ce te gandesti la grauntele lui de fericire.

| Kahan a răspuns:

Ai facut asa ceva la 10 ani, iti bati joc de mine? In ce lume de căcat trăim, bă.

| Elena_Diana_1998_igOr a răspuns:

Du-te fata si te pocaieste, pari posedata...

| RazvyCrazV a răspuns (pentru Elena_Diana_1998_igOr):

Nu te mai inchina la pietre!