| Mikwtza a întrebat:

Am 14 ani si iubitul vrea sa ma sarute pe gat....cum ar trebui sa reactionez? (Sunt o fire mai rusinoasa)

Răspuns Câştigător
| Andraaaaaa14 a răspuns:

Eu zic să-l laşi. Nu mi se pare ceva ieşit din comun că te pupă pe gat.

| Mikwtza explică (pentru Andraaaaaa14):

Inteleg...dar ce ar trebui sa fac..nu pot sta sa ma uit la el ca muta la stii tu ce...

| Bebbe133 a răspuns (pentru Mikwtza):

Eu nu zic sa stai, daca vrei sa il lasi, stai si taci nu e nevoie sa spui nimic. Dar vezi ca de la saruturile pe gat se ajunge mai depaarte. sad

| WhiteLover a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

Atata timp cat nu se ajunge mai departe...ai grija, pentru ca sunt convinsa ca nici unul dintre voi nu e pregatit o papusa mica care plange si trebuie schimbatawinking

| NickoMah a răspuns (pentru Mikwtza):

Foarte simplu.Stai si ii spui cat de mult il iubesti, ca te gandesti cum v-ati intalnit, si mai incerci asa sa razi, spunand-ui ca te gadila sau ca iti place.

13 răspunsuri:
| christinebubu a răspuns:

Cred ca e ok doar daca iti face placere. Daca el vrea ceva mai mult si tu nu esti de acord opreste-l. Daca tine la tine va intelege cu siguranta, daca nu, nu e pentru tine.Lasa-te purtata de lucrurile astea dragute dar opreste-te atunci cand crezi ca e de ajuns.Si ca reactie, poti sa-i bagi mainile in par, sa gemi usor.Depinde cat de departe vrei sa mergi

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trage basini din alea silentioase ca alea put rau, o sa-l excite mirosul.

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Nu este nimi iesit din comun in asta. Lasa-l sa te saru-te pe gatbatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| iKivy a răspuns:

Nu mi se pare nimic in neregula cu sarutul pe gat big grin poti sa-l lasi

| Sunrider a răspuns:

Eu zic sa mai astepti si de asemenea sa-i spui si lui sa mai astepte putin...3-4 ani. De la sarutatul pe gat si pana la actul sexual nu mai e mult. Nu-ti f*ta adolescenta de la varsta asta, bucura-te de alte lucrui potrivite varstei tale si astepta: vei avea timp suficient toata viata sa fi pupata nu numai pe gat!

| Mikwtza explică:

Da dar..cum ar trebui sa reactionez sa stau si sa nu zic nimic?

| Vix999 a răspuns (pentru Mikwtza):

Il poti mangaia pe ceafa sau pe par ...sau pe brat. Ideea e ca el sa vada ca iti place ..nu sa stai stana de piatra