| anonim38 a întrebat:

Daca un baiat vrea sa ma sarute cand suntem in club si e beat cum ar trebui sa reactionez?

11 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Il pui sa semneze contractul prenuptial inainte, ca sa fii sigura.

| RAY a răspuns:

Daca simti si tu atractie de ce, nici eu nu as saruta orice cretina, ai cap gandeste pe bune ai grija mai iei vreo bts

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-l ignori.

| Emilian65 a răspuns:

Daca este beat, eu zic sa nu-l lasi sa te sarute.

| LoveSleep a răspuns:

Astea sunt măsurile de precauție?

| Doub a răspuns:

Câţi ani ai?

| Suck a răspuns:

Sa reactionezi cum simti.

| Anna121 a răspuns:

Cati ani ai? Ar trebui sa stii ca asemenea lucruri se intampla in cluburi, daca tot le frecventezi.

| Mdeea95 a răspuns:

Cu siguranta nu trebuie sa accepti. Sa te saruti intr.un club cu un "baiat" in stare de ebrietate e josnic pentru tine ca fata.