| misspinkk a întrebat:

Buna!
Am 14 ani si la inceputul scolii ma tot sacaia cel mai bun prieten al meu(Ady) sa stau cu el. Eu m-am certat urat rau de tot cu fosta lui prietena ( aceasta fiind o data cea mai buna prietena)si m-am gandit ca sa accept propunerea lui numai ca sa ii fac rau fostei. Am stat cu el timp de o luna dupa care ne-am despartit. Stiu ca poate a fost tradare din partea mea dar m-a facut sa o urasc prea mult. Acum stau cu un baiat ( 15 ani, Alex)care lui i-a placut din clasa a 5 a de minehappy. A avut relatii sexuale cu una de la mine din clasa pentru ca o stia mai CURV* si aceasta se culcase cu mai multi din scoala. Ei au fost impreuna o perioada dupa care el numai putea sa isi ia gandul de la mine. L-am respins de vreo 5 ori pentru ca pur si simplu nu imi placea de el. In timp ce eram cu Ady, devenise gelos si se certase din alte motive cu el. Eu ma certasem cu Alex de mai multe ori si poate ca distanta asta dintre noi m-a apropiat asa de mult de el. Acum am inceput sa il iubesc pe Alex enorm, si specific ca nu o sa imi zica sa ma culc cu el [la varsta asta, daca mai sunt cu el pana la 18 ani mai vedem ] pentru ca ma iubeste prea mult. In timpul orelor am vazut ca fostul meu prieten[Ady] se uita cam mult la mine si este ingandurat. Poate sa mai simta ceva pentru mine?

1 răspuns:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Da.Esti intre ciocan si nicovala.