| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si sunt bisexuala... big grin Deci, cred ca sunt atrasa de prietena mea cea mai buna, ea are un iubit si s-a hotarat sa se dezvirgineze cu el. Ea nu este nici lesbi nici bisexuala, dar acum 2 zile ne-am sarutat, iar ieri la scoala, din nou. Ce as putea sa fac? Mi frica sa nu ne departam una de cealalta daca afla ca sunt atrasa de ea.
P.S. stie ca sunt bisexuala
Fara critici la adresa mea!
FUNDA

Răspuns Câştigător
| ROsiuGabi a răspuns:

Hei trashmetal! Pentru inceput eu cred ca nu e chiar asa ciudat precum sustin cei de mai sus,sunt o multime de fete cu preferinte bisexuale. Cat despre prietena ta,eu consider ca si ea este atrasa de tine din moment ce cunoaste ca esti bisexuala si te-a sarutat. Probabil nu vrea sa se desparta insa de iubitul ei(adica totusi e iubitul ei ceea ce inseamna ca se plac, odata ce doreste sa isi inceapa viata sexuala cu el) si probabil ea inca nu se considera pregatita pentru a incepe o relatie cu cea mai buna prietena a ei, este totusi un salt destul de mare de la a avea o relatie cu un baiat la a forma un cuplu cu cea mai buna prietena. Trebuie sa astepti putin si daca crezi ca e in stare poti chiar sa ii faci propunerea de a fii impreuna. Oricum e la fel de probabil ca ei sa se desparta pur si simplu fiindca uneori baieti sunt chiar porci, dar asta depinde de baiat. Daca se intampla ceva interesant, poti sa respunzi mesajului meu si sa povestesti cum merge relatia.
Pace big grin!

18 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cum v-ati sarutat? pe buze sau a fost ceva mai pasional?
Daca ea stie ca esti bisexuala si v-ati sarutat, eu cred ca nu ii displace ideea sa faceti ceva mai mult impreuna

| mihai69 a răspuns:

Păi dacă ştie că-ţi plac fetele şi a acceptat să vă sărutaţi, eu cred că este cel puţin curioasă despre o legătură de acest tip. Nu cred că o să scapi uşor de ea... ba poate chiar o să reuşeşti s-o "seduci".

Răspuns utilizator avertizat
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ca bine zicea cheloo,, Bai nene, e-o tara de lesbiene,, laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

E bisexuală frate. Știu că înțelegi, dar lasă-mă să-ți explic și eu.
Îi plac fetele, dar un băiat cu o umflătură pe la mijlocul corpului, nu-i displace.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Aham,deci ii plac barbatii cu burta de bere sau cum? ...hmm,tu ma bagi in ceata.

| LoveSleep a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Mai jos de mijloc laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Hmm cum nu ai specificat partea, sa inteleg ca e vorba de barbatii cu fundul bombat? E mai jos de mijloc laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Prietene, asta ai inteles tu din ce a spus cheloo?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Nu ma lua cu ce fan esti tu si vai eu nu am inteles. Am extras din context de dragul comediei. Razi sau taci din gura.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

De ce? Doare adevaru'?
Fiecare vers e bine gandit, nu e la intamplare!

| Voidwithin a răspuns:

Ai 15 ani abia, plus ca poate ai o deficienta hormonala.
Eu zic sa mai astepti.

| hhhapciuuu a răspuns:

Daca se intampla, asta e. in astfel de situatii exista o singura solutie : comunicarea. spune-i mai in gluma, mai in serios ca esti atrasa de ea. sigur nu va reactiona naspa daca iti este prietena adevarata. sigur nu o sa vrea pur si simplu sa renunte la iubitul ei, la moralitatea ei si sa vrea sa fie cu tine. tot ce ai putea sa faci dupa ce i-ai spune ar fi sa ii fi aproape cum ai fost mereu, iar cel mai important sa te comporti normal, cadeobicei. desi iubirea e iubire, si atractia fizica conteaza destul de mult de asemenea. daca esti atrasa de ea doar fizic nu este o problema, daca esti atasata de ea emotional foarte mult, cum ti-am spus, spune-i si ei asta. daca tine si ea la tine nu o sa se departeze de tine sau ceva. daca stie ca esti bi si nu a deranjat-o pana acum n-o sa o deranjeze ca o placi in felul ala. norocwinking

| DroGhys a răspuns:

Inca nu poti fi sigura ca esti bisexuala. Vei afla in timp mai bine. Incearca sa iti faci un iubit sa vezi ce simti. In ceea ce priveste problema ta nu cred ca ar fi indicat sa te bagi peste ea, ea avand o relatie. Dar poti sa ii spui ce simti pentru ea si cine stie...

| GeorgeMihai a răspuns:

Sincer daca eram presedintele tarii pentru asemenea orientari care ar manjii imaginea patriei as face lagare de exterminare happy

| Lancaster a răspuns:

Pai, 15 ani, o fata bisexuala. Ceva normal, din punctul meu de vedere. Prima mea prietena -ERA- lesbi, dar a devenit bi dupa. Ai sanse. - wink. -