| Ale031287 a întrebat:

am 15 ani si sunt impreuna cu un baiat de 7 luni. Noi am mai facut si petting, dar am vrea sa facem sex oral, stiind sigur ca nu se va ajunge mai departe. Credeti ca este ok? Amandoi ne dorim sa facem asta. (Mentionez ca el are tot 15 ani).

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Este ok, dar sa fie doar atat

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Orice e permis atât timp cât amândoi o vreți și sunteți de acord.
Atenție mare la igienă și la protecție! (chiar dacă nu faceți sex normal, sperma ar putea ajunge între labii și de acolo în vagin dacă nu sunteți atenți).

| Speed99 a răspuns:

Esti in regula?

| OMFGConrad a răspuns:

Atâta timp cât amândoi vreți asta e cel mai ok lucru!
După cum spunea și Mihai mai jos, aveți grijă cu igiena și multă plăcere!

| Neamiticahfdn a răspuns:

Fa-l bine pe baiat, sa se simte ca bosu.

| Andreea5668657 a răspuns:

Daca faci asta vei regreta mai tarziu pentru ca se vor auzii tot felul dr zvonuri despre tine si ce ai facut