| zuzugirl a întrebat:

Buna va rog raspundeti si mie ce sa fac daca iubitul meu mi a propus sa ne jucam dezbracati sa facem petting eu imi doresc mult ne iubim mult de tot am mai facut petting dar nu ne am dezbracat de tot, mentionez ca suntem de 1 an si 8 luni impreuna dar suntem la distanta. va multumesc pentru raspunsuri

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu accepta. A face petting dezbracati e periculos. S-ar putea sa nu stiti sa va opriti. Ori faceti petting cum se cere ori faceti sex.Nu merg amandoua impreuna

| TąNyą a răspuns:

Dacă-ţi doreşti şi-l iubeşti fă-o şi dacă nu vrei să continuaţi mai mult îi spui că nu eşti pregătită, simplu.

Sunteţi de 1 an şi 8 luni eu zic că nu e o problemă + că am văzut că ai 20 de ani. eu zic că e ok tongue

Ai grijă de tine.

FantaSZy.

| anduta160 a răspuns:

Tu ai 20 de ani si nu stii sigur daca vrei sa facei petting... fato mai gandeste`te o data si zi cinstit cati ani ai?

| lavyBandB a răspuns:

Ideea este urmatoarea...noi nu putem sa-ti spunem ce sa faci pentru ca depinde mult de ceea ce simti tu in legatura cu ceea ce ti-a propus prietenul tau. Daca si tu iti doresti, mergi mai departe.Totusi nu-ti pot da un sfat adecvat pentru ca nu ai mentionat ce varsta ai.

| vasiledumitru a răspuns:

Iti place sentimentul de rusine, eu cred ca nu, daca o sa continui sa faci petting cu prietenul, o sa faci sex o sa iti fie mare rusine mai tarziu de ce ai facut, si bonus pe langa aceasta rusine o sa ai niste mari suparari, care o sa te faca sa regreti mult sexul, si pettingul.

| DaianaDC a răspuns:

Nu e ceva rawbig grin daca stii care e limita e perfecthappy onutzu, nu e neaparata nevoie sa faci sh sex daca iti stii limitabig grin zic si eubig grin mie mi se pare ceva in regula asta ajuta sa va cunoasteti bine unul corpul celuilalt, ajuta la pregatirea pentru atunci cand ve`ti face sex sh o sa iasa perfect daca va stiti unul p altul big grin

| DaianaDC a răspuns:

Daca ai 20 d ani e sh my bine... p bune e my binebig grin

| andreeacontesa a răspuns:

Daca u iti doresti fa cum crezi u ca e mai bine dra eu daca eram in locul tau nu faceam asa cevawinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va doriti amandoi asta, atunci faceti-o. N-aveti nimic de pierduthappy. Doar sa aveti grija!

| zuzugirl explică:

Eu 20 el 22

| zuzugirl explică:

Pana acum am facut dragoste fara sex doar ne am mangaiat etc

| zuzugirl explică:

Nu am ajuns acolo si nu vrem acum de fapt noi vorbim acum deschis ce ne dorim si el imi respecta deciziile ba mai mult imi spune daca vreau sa i spun daca nu nu ca nu se supara ca el am iubeste