| CudiDaKid a întrebat:

Am 15 si inca nu am avut un prieten si nici nu am fost indragostita...nu stiu de ce, dar nu simt nevoia sa am un prieten sau chesti de astea. e asta o problema?:-s

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

De ce ar fi?
E chiar bine, macar tu nu te combini cu unu` de ochii lumi.
Deci felicitari.

12 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Esti ok, lasa problemele astea deoparte si ocupa-te de alte lucruri, scoala s. a. Oricum, te va lovi si pe tine odata si atunci te vei gandi cu drag la zilele cand nu stiai ce-i asta. thinking
Toate au farmecul lor, si copilaria, si dragostea s. a.

| Zady a răspuns:

Nu este nicio problema.defapt de ce atata graba. e perfect daca nu te gandesti la o relatie de acum.inseamna ca poate nici nu vrei sa ai parte de dezamagiri. e mai bine daca astepti si inveti din greselile altora.toate la timpul lor

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Nu esti normala si prt mea cea mai bna are 14 ani si nu stie ce e ala sarut nu pentru ca nu i.ar placea na... dar parintii ei sunt foarte stricti si nu prea a avut sansa asta nu inseamna CA esti LESBy sau alte din astea eu chiar te admir:X bv'o

| ClaraZ a răspuns:

Nu e nicio problema.Ai tot timpul din lume la dispozitie.Bafta:*

| DenisaMetal a răspuns:

Va veni si momentul cand vei gasit dragostea perfecta.

| DenisaMetal a răspuns:

Va veni si momentul cand vei gasit dragostea perfecta, nu e nici o problema doarece vei gasi dragostea atunci cand nu te vai astepta.

| 1992 a răspuns:

Nu, stai linistita, nu e o problema deloc eu la 16 ani am avut un prieten, nu te mai gandi la asta, asteapta doar momentul nu e nici o graba, la un moment dat o sa vrei sa fi mica sa nu ai probleme cu baietii. :*

| Ioana_9236 a răspuns:

Nu. Toate la timpul lor, stai linistita.

| RoberT_2406 a răspuns:

Pastreaza-te pentru acel cineva Special!
Daca nu te simti atrasa de nici`un baiat inseamna ca nu ai intalnit pe cine trebuie! Timpul o sa rezolve tot. Asteapta, merita!

Succes!

| adyadyy a răspuns:

Pastreazate poate devii lesbi rolling on the floor

| rosogalavinia a răspuns:

Nu i nimic rau, din potriva e ceva bine dar sa nu iti placa fetele... ok... si eu sunt la fel adica mi-a placut de cineva dar nu a fost sent reciproc asa ca sunt singura la 13 ani, virgina si totul e ok

| Dranka a răspuns:

Nu, nu este o problema. Toate vin la timpul lor; n-ai de ce sa-ti faci griji! Bafta!