| Monster6663 a întrebat:

Bună! Am 16 ani iar acum 2-3 zile, iubitul meu și-a introdus degetul în vaginul meu și de atunci imi curge sânge într-o cantitate mică (nu necesită tampon, absorbant etc.) de un roșu deschis aproape vișiniu dar habar n-am de ce căci eu nu mai sunt virgină de ceva timp și dacă era să fiu pe stop, ar fi curs mult mult mult mai mult. Bănuiesc ca nu m-am dezvirginat a doua oară, nu? Ce se întâmplă și ce aș putea să fac? Mă puteți ajuta, vă rog? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu s-a rupt de tot himenul la primul contact sexual si de aceea el cand a bagat degetul la perforat, dar inca mai este acolo himenul si se va rupe la urmatoarele partide de sex, nu trebuia sa iti incepi asa devreme viata sexuala, puteai sa mai astepti macar pana la 18 ani.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Felicitari, tocmai ai fost deflorata (himenul rupt) cu degetul.
Ce sa faci?
Spune-i mamei ca nu mai esti virgina ca altceva nu ai ce sa-i mai faci, himenul nu semai lipeste la loc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

A mai rupt și el o bucată. Nu este un loc de joacă.

| Diiiaand a răspuns:

Sa lasi iubitii si sa pui mana pe carte))