| NoName_7094 a întrebat:

Mai sunt virgina daca m-am masturbat? ( nu mi-a curs sange cand am introdus degetul)

8 răspunsuri:
| SperanteSpulberate a răspuns:

O.o Da mai esti virgina, pana la primul act sexual.

| briana a răspuns:

Da esti virgina. Atata timp cat nu se atinge un baiat de tine esti virgina.Virginitatea se pierde atunci cand faci dragoste cu un baiat.

| smerti a răspuns:

Hai sa incepem mai inti ce inseamna ca esti virgina? Mia inti de toate este ca pleura virginitatii este intreaga si mai apoi toate celelalte schimbari anatomice ce se produc in organism.
Acuma iti raspund la intrebarea ta: la diferite fete e diferit la unele pleura este situata in fata la altele mi in nauntru. La unele ea poate fi aproape complet inchisa, dar la altele in forma de semiluna, la altele poate sa fie foarte subtire si in momentul cind se rupe poti nici sa nu simti si nici singe sa curga, iar la altele poate sa fie mai groasa si atunci se simte bine cind se rupe.
Eu cred ca nu esti virgina deoarece daca dupa asta o sa ai un contact sexual cu un baiat si el o sa observe ca e tot gol in nauntru tu chiar daca o sa ii spui ca el e primul sa stii ca nu cred ca o sa te creada. Succes!

| Knight_2136 a răspuns:

Mai esti virgina.

| andrei213 a răspuns:

Vrei sa o faci cu mine?laughing baga idu meu bolmeteus88

| muzicaparty a răspuns:

Nebunie curata fratebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce Dumnezeu nu înţelegeţi(m-am săturat de astfel de întrebăristraight face )? O sa rămâi virgină până când vei întreţine relaţii sexuale cu un bărbat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu esti virgina.Tu esti expert TPU.