| sasha898 a întrebat:

Am 16 ani si am penisul de doar 11 cm straight face imi ziceti daca am sanse sa mai creasca sau daca sunt alte solutii de crestere plizzz ajutor!

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In satare flasca sau erecta? Nu da importanta ce scrie cat un tampitwinking

| hondru a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze ca intervin peste tine.esti baiat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru hondru):

Nu mai sunt de mult

| hondru a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu te intreb fara nici un misto.esti de sex masculin sau feminin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru hondru):

Oare de ce?

| hondru a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai fi baiat tiar place sa ai cucu de 11 centimetri? sa rada femeile de tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru hondru):

Tu esti cea care rade?

| hondru a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate eu sunt baiat.am penis.si consider ca un baiat cu penisul de11 cm nu va avea niciodata succes la femei si la sex

| anonim_4396 a răspuns (pentru hondru):

Ba frate, cat ai limba in gura si deget la mana e handesti pe ea de... vad ca esti nehoatarat

| hondru a răspuns (pentru anonim_4396):

Laso... de treaba. daca esti baiat.omoarate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru hondru):

Considera

| hondru a răspuns:

Du-te frate la doctor cat esti mic! fara rusineeeeeee.nu mai ai decat 1 an.

| 69AnonimuS69 a răspuns:

GINECOLOG scrie pe tine... URGENT! Uite si un site... Poate te ajuta cu 5cm: http://www.sfatulmedicului.ro/......sului_9372

| SoricelulDero a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar sunt sanse mari sa nu mai creasca...
Du-te la ginecolod ti-e rusine inteleg dar nu vei avea succes la femei si sex daca nu o maresti :S Am vazut reclame pe net cu marire de penis. Incearca-le dar mai intai consulta ginecologul sau daca ti-e asa rusine intreaba un medic online!

| Verus a răspuns:

Probabil o sa iti mai creasca sau probabil nu, oricum lungimea acestuia nu conteaza asa de mult daca faci dragoste nu sex happy Bafta!