| Tovarasul a întrebat:

am penisul de 17 cm si am 18 ani proaspeti impliniti. Ce sanse am sa-mi mai creasca?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sansele sunt zero. Penisul creste pana la 16 ani, deci s-a incheiat cresterea lui.

| SkandallKamataru a răspuns:

Tu esti cam prost din cate vad.

| Tovarasul explică (pentru SkandallKamataru):

Asta am remarcat si eu la el laughing

| Marbella188 a răspuns:

Obisnuieste-te cu ideea ca fie o sa schimbi multe femei, fie o sa duci lipsa?

| TwinDragons a răspuns:

Nu inteleg ce va faceti atat cu marimea penisului am prieten care are penisu de vreo 23 de cm si cica e un dezastru la pat si mai mult o doare daca sa ii placa, iar penisu pentru a avea o viata sexuala normala trebuie sa fie de maxim 12-13 cm deci crede-ma ca esti bine cu marimea si sa va mai zic ceva celor care fac misto de el, toti avem muzicuta dar nu multi stim sa cantam la eawinking