| INeeDYoubby a întrebat:

Am 17 ani si prietena mea la fel! Eu as vrea sa facem sex, dar ei ii este frica de mamma ei sa nu afle! Eu o iubesc enorm, si o inteleg destul de bine, dar totusi e viata ei si ea decide! Nu stiu de ce vreau sex, dar stiu ca cu altcineva nu e realizabil! Poate ca vreau sa-mi exprim iubirea! Asa o iubesc ca doar prin ultima etapa o pot demonstra, sexul! Ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Bluey a răspuns:

Poate ca ii este frica deoarece sunteti minori,si daca ar afla mama ei ca minora a facut dragoste, s'ar isca o cearta, dar cum a zis justmee daca stie sa ascunda nu e nici o problema, sau poate mai asteptati un an in caz de oricebig grin, sper ca am ajutat

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa discuti cu mama ei, mai ales ca e minora. daca nu esti capabil sa discuti cu mama ei, inseamna ca iubirea ta nu e chiar asa de mare si trebuie sa astepti macar pana ea este majora (moment in care puteti face sex si fara sa cereti permisiunea parintilor ei)

| Justmeee a răspuns:

Daca stie sa ascunda nu o sa-si dea seama parintii ei. De fapt nu e cine stie ce de ascuns, decat sa fie ea in continuare. Oricum, daca va iubiti eu zic ca ar trebui sa o faceti, e treaba voastra nu a altora.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu e indicat, ia incercati dupa casatorie, o sa fie cel mai bine si merita si asteptarea?!

| Mishelle173 a răspuns:

Cred ca trebuie sa-i zici in fata ca doresti sa faci sex cu ea si poti demonstra ca o iubesti nu doar prin sex.Fii mai ferm mai insistent. Si daca ea te iubeste o sa doreasca si ea sa faca sex cu tine. Zii cit d emult o iubesti in fiecare zi si ea isi va da seama. Succes. Funda?

| Mishelle173 a răspuns:

Cred ca trebuie sa astepti decizia ei. Fii mai ferm mai insistent. Spune-i ca o iubesti in fiecare zi. Ea daca te iubeste o sa doreasca sa faca sex cu tine. Sucess. Funda?

| Bluey a răspuns:

Poate ca ii este frica deoarece sunteti minori,si daca ar afla mama ei ca minora a facut dragoste, s-ar isca o cearta, dar cum a zis justmee daca stie sa ascunda nu e nici o problema, sau poate mai asteptati un an in caz de orice, sper ca am ajutat big grin

| baestinebun a răspuns:

Parerea mea este alta daca va iubiti puteti sta si fara sex. sexul il mai faci si cu niste curv* chiar daca dai bani dar sti ca nu trebuie sa faci neaparat cu prietena..parerea mea asta e...

| INeeDYoubby explică (pentru baestinebun):

Asa de tare o iubesc ca nici nu ma pot apropia de alta! Si cred, ca daca chiar voi face sex odata cu una se va repeat de mai multe ori, si atunci ce vor zice sentimentele mele fata de iubita mea? Doar cu ea pot fi, si doar ea ma excita,!