| glowdark897 a întrebat:

Buna! Am 18 ani si am si eu o problema. Ultima dta cand am facut dragoste cu iubitul meu, in momentul in care isi punea prezervativul, l-a pus pe partea gresita, iar apoi l-a intors repede si l-a pus pe partea corecta. Mentionez ca nu am fost atenti daca este ceva pe prezervativ. Sunt sanse sa raman insarcinata? La cateva ore dupa contactul sexual am luat si o pilula de a doua zi, dar tot sunt putin stresata.

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Ai luat-o cam degeaba. Dar depinde si de cat petting ati facut inainte, cat de excitat era el, daca urinase dupa ultima ejaculare, cu cat timp in urma a avut loc acea ejaculare, etc. Dar daca ai luat si pastila de a doua zi ar trebui sa fie ok. Totusi, ar trebui sa fii mai chibzuita, pastila asta nu e chiar tic-tac, are niste efecte secundare deloc neglijabile as zice. Te poti astepta acum la sangerari, intarzierea menstruatiei si altele. Sper ca ai citit prospectul.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt sanse

| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt șanse sa fi ramas gravida.