| andrei_5488 a întrebat:

Buna am 8 ani si incerc sa impresionez o fata dar por si simplu n-am curajul sa ii spun ca o plac va rog ajutati-ma va rog si sansa ca noi doi sa fim impreuna sunt de 2% asa ca ajutati-ma va rog nu stiu cum sa-i spun ca o plac si sunt timid sa vorbesc cu ea (cat mai multe raspunsuri)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal sa fii timid, vorbiti despre voi, intreab-o lucruri normale. cand ii spui ca o placi, fi cat mai natural, ar fi frumos sa ii dai si niste flori

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Mai, esti cam mic ca sa ai o relatie si ea la fel. Majoritatea de pe acest site au avut relatii de abia de la 12 in sus, iar tu vrei de la 8? Imi pare rau, dar daca si ea are tot 8, are chestii mai importante de facut decat o relatie, ca de exemplu noua papusa Barbie care a aparut pe piata. happy

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

A aparut un nou model de Spiderman pe piata. Ia du-te si vezi cum functioneaza. happy
Daca la 8 ani iti trebuie prietena, atunci ce o sa faci la 18? x_x O sa umbli cu 100 presupun, nu? laughing Nici nu vreau sa ma gandesc. straight face

Du-te si iti vezi de masinutele tale, ca frate-miu. El are 9 ani si nu se gandeste la d-astea. laughing

| AcAdIcA_6275 a răspuns:

rolling on the floor
8 ani?laughing
eram sigura ca o sa se ajunga sa se puna si intrebari de astearolling on the floor
da nu credeam ca asa de repedelaughing
Ia si invata ma!
Lasa fetelelaughing

| PykyPyky a răspuns:

AI 8 ani.
Nu ar trebui sa te gandesti la asa cevalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrei e simplu o iei de o parte si ii zici sa treaca mai tarziu pe la tine, daca este de acord o astepti acasa dupa ce a ajuns o iei la tine in camera inchizi usa cu cheia si o asezi pe pat, o dezbraci, te dezbraci iti scoti „scula„ si o rogi s-o suga, dupa ii zici sa desfaca picioarele acolo vei vedea o „gaura„ ei bine iti bagi puta acolo dupa ce simti ca ai bagat-o o scoti si tot asa, dupa asta o scoti si apesi pe puta pana vezi ca iese o solutie alba aia e sperma, sperma i-o bagi ei in gura si in gaura si gata.

| fatafaranume a răspuns:

laughing la 8 ani. esti clasa a 2a. banuiesclaughing
iti trebuie prietena :]]?
nu e prea devreme?

| XusefulX a răspuns:

Buna andrei... dupa parerea mea esti micut la 8 ani nu prea ai mari cunostinte despre iubire si ce trebuie sa faci intr-o relatie...bye

| ByssUlik a răspuns:

8 ani?
du-te la cartea ta apoi o so impresionezi