| Verginica23 a întrebat:

Buna,am avut ciclu pe 1 aprilie, pe 17 am avut contact sexual cu iubitul meu, nu și-a dat drumul in mine însă au fost 4 numere, pot rămâne însărcinată? Cate șanse sunt?(tin sa mentionez ca n-am un ciclu regulat)Eu imi doresc un copil însă el are alte planuri momentan.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In astfel de situatii, se poate doar admite ca ar putea sa existe o mica sansa ca acele acte sexuale sa fi fost intretinute intr-o zi care sa fi fost o zi fertila. Fiindca exista posibilitatea destul de sigura sa fi ajuns sperma in vaginul tau in tinpul actelor sexuale care au fosyt intretinute dupa primul act sexual, insa numai daca dupa fiecare ejaculare NU a urinat pentru a fi astfel eliminate din uretra penisului resturile de sperma care raman intotdeauna in uretra dupa fiecare ejaculare. Resturile respective pe parcursul sexului urmator se scurg insesizabi dar si invariabil si in mod continu direct in vagin. Totul depinde pur si simplu daca si cat esti tu de norocoasa sau de ghinionista. Bafta. Multa sanatate!

| ywar a răspuns:

4 numere... ba, tu ai mascul! Nu e gluma. Rocco Siffredi ar deveni gelos si s-ar gandi la retragere la ce performante are barbatelul tau. Mie imi place ca voi la 17-18 ani sunteti aproape actori in filme porno. Alte lucruri nu mai sunt importante.