| Larisa070896 a întrebat:

Buna...am avut contact sexual in urma cu 4 zile iar azi mi-a venit ciclu de o culoare maronie (menționez că mi-a venit mult mai repede, trebuia să îmi vină peste o săptămână) oare de ce?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mama natura isi schimba cateodata cursul si ni se intampla tuturor sa inatrzie cateva zile sau sa vina mai devreme cu cateva zile. Totul este normal si nu-i de la contactul sexual de acum 4 zile, categoric.
Daca era de la contact, aveai sangerari chiar a doua zi, dar dupa 4 zile, este doar "un anunt" ca trebuie sa-ti vina ciclul maine sau poimaine.