| anonim_4396 a întrebat:

Am avut contact sexual neprotejat(in a3a zi dupa ciclu) la sfarsitul lunii iunie.In luna iulie si august mi-a venit ciclul normal desi a durat mai putin(4 zile, de obicei 6) insa in luna asta, sept. imi intarzaie de 5 zile... pot sa fiu insarcinata? ( mentionez ca de atunci nu am mai avut nici un contact sexual. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu, o sa iti vina stai linistita

| silverson a răspuns:

Spermatozoizii traiesc doar cateva zile daca nu au mediu propice dezvoltarii tongue