| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy

Am avut primul contact sexual, protejat, saptamana trecuta cu iubitul meu. Nu mi-a curs sange, nici nu m-a durut tare (a fost doar o senzatie de intepaturi si usturime care a trecut foarte repede). Intrebarea este. de ce nu am simtit nimic in timpul actului sexual (ma refer la placere sau nah.)?
Iar astazi. trebuia sa-mi vina c. m. si nu mi-a venit. :-s dc?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La primul contact sexual este mai greu sa simti placere fiindca nu te relaxezi suficient. La urmatoarele o sa fie mai bine daca te relaxezi si te daruiesti complet.
Menstra poate intarzia dintr-o mie de motive, inclusiv inceperea vietii sexuale, dar in acest acz intarzierea nu trebuie sa depaseasca 3, maxim 5 zile.

| monyk a răspuns:

Buna,pai nu ai simtit placere pentru ca a fost prima ta experienta sexuala si de obicei prima data nu prea simti mare placere dar mai incolo vei simti cu siguranta placere.
Menstruatia poate intarzia din diferite cauze.Fie o raceala,fie stres,fie o dereglare hormonala,ciclul menstrual poate fi neregulat si nu vine mereu la timp, se poate sa vina fie mai repede, fie sa mai intarzie.Nu iti fa griji.

Răspuns utilizator avertizat
| pUphyK a răspuns:

Salut, nu a curs singe pentru ca inca nu tziai pierdut virginiatate posibel, a doau uara la sigur va curge, placere nu ai simtit pentru ca inca nu ai inteles nimic este de abia prima oara mai tirziu poate chiar sa te doara, daca nu vaginul muschii precis, sau chiar posibel partenerul nu a avut experientza indeajuns ca sa te faca sa simnti placerea, a de ciclu nici o probleme posibel sa fi racit daca a fost protejat nici o grija eu de 4 ori am facut-o neprotejat si nu am ramas nicicu o sarcina si din a doua oara am predut virginitate si a 4 oara am simntit placerea succes pupic

| pUphyK a răspuns:

Mm vei ajunge si la placerea care o astepti, doar trebuie sa fii relaxata tongue

| Lavynyuka a răspuns:

Nu stiu nici eu si eu caut raspun

| DarkAngel_1830 a răspuns:

Am uitat sa mentionez ca acum mai facut-o de 3 ori de atunci. dar tot nimic. thinking