| Jhoanaa a întrebat:

Am avut un prieten cu care am stat timp de doi ani. Dupa doi ani relatia s-a racit deoarece el a plecat la facultate in alt judet si nu ne-am mai vazut asa des. Ne-am despartit acu doua luni si am continuat sa vorbim chiar si in seara in care ne-am despartit. I-am cerut acu 2 saptamani sa nu ma mai caute si nu s-a tinut de cuvant si m-a cautat. Azi mi-a trimis mesaj "Ceau puiucu. cf?". Si vorbeste dulce, dar parerea mea e ca nu merita sa ma impac cu el deoarece mi-a facut mult rau. In primul rand nu a avut incredere in mine, in al doilea rand cred ca vroia doar sex, iar in al treilea rand m-a si inselat. Voi ce credeti, ca ar merita sa ma impac cu el?

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

Cand baiatul ajunge sa ceara din nou alta sansa, prea mult bine nu iese.probabil ca are constiinta prea incarcata, si nu se poate impaca cu ideia ca tu numai esti al lui, asa ca insista, dar cu timpul se impaca el cu ideia, schimbati numarul, si spune-i sa te lase putin timp in pace, sa te gandesti. Daca e baiat bun si merita, ii mai poti da inca o sansa, nu o considera si tu asa, consideral o favoare.

3 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

NU! cuprinde orice alta explicatie pe care ti-as putea sa ti le insir, dar nu cred ca e cazul! tu stii ce meriti, si el nu se incadreaza in tiparul tau! happy

| DeeaMarry a răspuns:

Nu merita!

| christos1234 a răspuns:

Fata mea o data te indragostesty deci da... macar din mila