| RockStar a întrebat:

Buna as dori sa ma ajutati si pe mine daca puteti sad.
Eu si prietenul ne-am despartit deoarece relatia noastra a fost cam rece straight face. ( adica ne-am cam indepartat )
O saptamana nu ne-am trimis mesaje nu vorbeam. ( exceptie vineri ). pentru ca l`am sunat sa stiu daca mai este ceva intre mine si el. El imi spunea NU STIU oh go on.
mdeap si eu am ramas uimita oh go on. infine. ( ne-am dat o pauza cred straight face )
A trecut saptamana aceea ca un cosmar pentru mine sad. a venit cealalta saptamana si a inceput sa ma caute sa vorbim din nou prin mesaje sa ne sunam. venea la mine zi si noapte straight face. A plecat parintii mei din tara si venea si dormea la mine ma lua in brate ma pupa, eu normal nu prea mai aveam cuvinte decat spuneam in gand " oare regreta sau de ce vine la mine? straight face " straight face.
Ma bucuram foarte mult ca il simteam langa mine.
Voi crede`ti ca doreste sa ne impacam sau profita straight face?
Stiti piesa aceea " Despartiti dar impreuna "? straight facestraight facestraight face ceva de genul suntem si eu si el sad
Scuzatii daca mai am greseli sad... Multumesc:*
Daca imi cere sa ma impac cu el ce raspuns sa ii dau straight face?
Recunosc inca tin enorm de mult la el i-am jurat multe si vreau sa vada ca ma tin de juramant sad
poate si el tine dar nu imi mai arata thinking
Astept raspunsurile de la voi. multumesc din nou happy

2 răspunsuri:
| CaroleVoicu a răspuns:

Pai baieti cand spun "nu stiu" de obicei este "da" numai ca nu spune "da" pentru ca nu stie daca si tu mai sinti ceva pentru el. daca a inceput sa se apropie din nou de tine inseamna ca vrea sa va impacati dar iti recomand sa faci u primul pas, altfel daca vede ca gesturile lui sunt degeaba va renunta intr-un final, si cu timpul va uita de relatie si e tine...
deci spune-i ca vrei sa va impacati

stiu pentru ca fix asa este sau a fost relatia mea numai ca eu sunt baiat...si eu i-as spune ca vreau sa ne impacam dar nu stiu daca si ea vrea...
FUNDA?!?

| kesha:D a răspuns:

Bun. nu il cunosc pe tip. dar despre tine, din aceste catvea randuri imi dau seama ca esti o"true lover". si asta e ok cand si celalalt de langa tine simte la fel. de ce a avut loc indepartarea asta? adica va`ti racit dintr`un motiv anume? oricum el pare genu de "inabordabil" care asteapta sa fie mereu cautat nu sa caute. el asteapta de la tine sa-l suni chiar daca el este baiatulstraight face., dar nici tu sa nu`i trimiti prea multe mesaje cand vezi ca nici el nu prea sa semne pentru ca nu vrem sa pari "disperata", nu?:*. imi dau seama din randurile tale ca il iubesti sincer dar nu esti genul de fata"cu picioarele deschise mereu"daca intelegi ce vreau sa zic. asa ca ia`ti inima in dinti si chiar daca nu te intreaba el. fa`te tu intelesa, si zii clar ca tu tii la el(nu exagera, adica nu-i zi ca el este viata ta sau chestii de genu) si chiar vrei ca relatia voastra sa mearga daca si el vrea asta, dar fa`te bine inteleasa, zii ca daca el este cu tine doar pentru a profita atunci nu mai are nici o sansa pentru ca la tine nu merge asa.so girl. sper ca te-am ajutat.sa sti ca si eu am trecut printr`o chestie de genu si chiar stiu ce simti. nu fi suparata daca relatia nu va merge.move on si nu dispera pentru ca roata se intoarce, te asigur:*.