| Melonnn a întrebat:

Buna!
Am câteva întrebari legate de sexul oral.
1. Se face doar inainte de penetrare?
2. Daca barbatul o face, asteapta sa i se faca de asemenea?
3. E normal da te sarute dupa ce ti-l face?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

1. Sexul oral se poate face când doreşti :)
De obicei, se face în cadrul preludiului pentru a te excita suficient înainte de penetrare.
Dar se poate face şi în alte momente...

2. Ideal ar fi să existe o "reciprocitate", deci, DA, în general, şi bărbatul îşi doreşte să-i faci sex oral :)

Eu vă indic să faceţi un "69" :
http://sexgen.showbiz.ro/......ct-7705808

3. DA, mie mi se pare NORMAL :)
Din moment ce aveţi contact sexual oral ( reciproc ), NU mai contează faptul că vă şi sărutaţi!
Din contră, este mai erotic;)

CONCLUZIA mea : ai prea multe inhibiţii, ori eşti prea tânără :(

Toate cele bune.

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Intrebarea ta, asa suna...cand se poate bea un pahar cu apa, inainte de actul sexual sau dupa. Raspuns..in loc de!

| mihai69 a răspuns:

1. De obicei, da. Dar nu e musai.
2. Nu neapărat, dar cu siguranță ar aprecia;
3. De ce nu?

| SkyPilot a răspuns:

1. Se face cand simtiti placerea de a face.
2. Nu neaparat, dar ar fi frumos sa fie reciproc.
3. Asta tine defiecare in parte. Mai normal este sa il saruti tu ca sa ii arati ca ti-a placut.

| piratul a răspuns:

1. Se face in orice moment al actului sexual, daca partenerii vor asta.
2.De regula barbatul daca ai face sex oral partenerei, asteapta in schimb acelasi lucru de la ea deci 69 este ideala.
3.Sa te saruti in timpul actului sexual este excitant si placut nu cred ca ar fi o problema dupa ce ati facut sex oral.