| PinkNightmare a întrebat:

am facut petting cu prietenul meu (stiu ce inseamna si cum se face). Ideea e ca dupa ce am ajuns acasa am observat niste pete de sange pe chiloti.Este a doua oara cand patesc acest lucru, as dori sa mentionez ca mi a introdus un deget in vagin si ca sunt virgina(sau eram). Acum intrebare mea era daca petele de sange sunt din cauza ca himenul meu a fost distrus sau ar mai fi si alte raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| Prefersanu a răspuns:

NU ITI FACE GRIJI. Asta poate fi de la mai multe petele de sange pot fi si de la o zgarietura cu unghia pe peretele vaginului. Sau daca nu ar mai fi si alte motive. Daca erai dupa ciclu imediat solutia lubrifianta si contractiile vaginului cat erai tu excitata sau al orgasm ( in caz ca ai avut ) pot sa aduca urme de sange ramase de la menstruatie. Da intr-adevar ar putea fi si himenul rupt. Am auzit ca himenul se poate simtii la deget, incearca sa sa vezi daca tu il simti daca nu, nu te panica nu e obligatoriu nici atunci sa nu mai fi vigina, poate insemna doar ca ai himenul mai adanc in vagin.Mult succes.

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Nu sunt fata. dar spun si eu whistling
Poate ti-a rupt himenul, poate ai "problemele voastre"... oricum virgina vei fi pana la primul act sexual, nu cu deget sau alte chestii.

| elasexygagica a răspuns:

Nu va suport pe voi, cum dracu sa te lasi satisfacuta de un deget cand baiatu are ceva mult mai bun la astacrying

| butterfly27 a răspuns:

Buna,probabil k te-a dezvirginat.k altfel de ce sa ai sange pe chiloti? te pup:*

| Sweete a răspuns:

Nu stiu sigur da s-ar putea sa fie ciklu