| Verooooo a întrebat:

Am făcut sex anal cu iubitul meu, am făcut o de 4 ori, neprotejat, si a fost foarte ok, sunt îngrijorata ca îmi întârzie menstruația este posibil sa fu rămas însărcinată?

9 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Ce-ţi mai place...
Da, e posibil.
Şi felicitări, ai devenit obiect de unică folosinţă.

| pufulescu a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Ce face lipsa de xxx din tine... Vai mama de om ce comentarii bagi pe aici! Si bunica era mai spirituala daca mai traia

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti gravida, si o sa nasti un căcat mare cit tine, si frumos.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Acum 20 de minute ai facut-o doar de doua orilaughing.Tu o faci cu el in timp ce postezi intrebarile?

Iti repet raspunsul si astept si funda. Daca lichidul pre-ejaculator si sperma nu au intrat la tine in pasarica ci doar in fundulet nu ai ramas insarcinata.

| Klandestin a răspuns:

Daca iai facut si oral, posibil laughing insarcinata in gura rolling on the floor
Inainte sa mai faci ceva, mai citeste si tu despre tine, e plin netu.

| Senesis a răspuns:

Atata timp cat ejacularea a avut loc departe de vagin, nu ar trebui sa existe sanse happy

| judal a răspuns:

Acum esti, speciala
±felicitari±