| Verooooo a întrebat:

Am făcut sex anal cu iubitul meu. A fost foarte ok, dar a fost neprotejat am făcut o de 2 ori, e posibil sa fi rămas insarcinata? Mi e foarte frica

6 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Da, o sa ai parte de un ****.

| DeathIncarnate a răspuns:

Sigur ca da, in c.u.r ramai insarcinata

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu ne pasa cat de ok a fost, sincer.insarcinata nu ramai din sex anal decat daca au intrat spermatozoizii la tine in pasarica.
Poate faci hemoroizilaughing, ce bine mi-ar parea

| Scintilla a răspuns:

Alta inconstienta. Iti place sa simti placerea "dragostei" dar sa te documentezi cu tot ce tine de viata sexuala, pauza.

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Daca ati facut doar anal nu ai ramas. P.S Inainte de a face l-ai intrebat daca are Hiv ori Sidalaughing? Inainte gandese-te la riscuri, un prezervativ costa putin. Ai grija pe viitor.

| Dorueraluat a răspuns:

Voi copiilor chiar nu aveti nici un pic de educatie sexuala? Penisul elibereaza spermatozoizi si in timpul actului sexual nu doar la climax... deci da, sunt toate sansele