| Delia837 a întrebat:

Am facut sex protejat cu iubitul meu, iar dupa cateva ore a inceput sa ma doara vaginul foarte tare si imi curge ceva albicios.Nu inteleg ce s-a intamplat

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil sexul a fost unul mai intens si s-a acumulat in muschii vaginului un fel de "febra musculara" care devine dureroasa dupa putin timp (nu-i asa laughing) cat despre respectiva scurgere se poate aprecia ca fiind vorba de o secretie vaginala sau de mucusul cervical care se secreta/produce in cantitate mare daca esti in perioada fertila. Pe moment nu ai motive sa fii speriata sau ingrijorata. Multa sanatate.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna Delia! Ai o infectie cu o bacterie, mergi la medicul tau ginecolog, nu sta asa, cîti ani ai? Mersi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai candida

| corbulalbrosu a răspuns:

Perioada de incubatie a infectiilor cu BTS 1. )Sifilisul = Perioada de incubatie medie este de 21 zile. 2. )Gonoreea (blenoragia) = Perioada de incubatie este de 3-5 zile 3. )Trichomoniaza = Perioada de incubatie este greu de precizat, putand dura intre cateva zile si 2 luni. Datele provin din materialul : http://www.anticonceptionale.ro/......xuala.html In concluzie probabilitatea ca simptomele de durerea aparute dupa cateva ore sa se datoreze unei infectii este mult prea mica.

| Emilian65 a răspuns:

Durerile de care vorbesti sunt din cauza actului sexual prea dur care l-ai avut cu prietenul tau. Iar acea scurgere albicioasa de care spui tu, este de la secretiile vaginale care apar in urma unui act sexual intens.

| ywar a răspuns:

S-a incins aparatura.

| Lem0neL a răspuns:

Cu parere de rau prezervativu sa rup in timpul sexului happy, si superma a intrus in vaginu tau happy
Succes vei avea un baiat sau o fata!