| denisaa_3658 a întrebat:

! buna, am fost la un majorat si am vazut un baiat. ff dragut. avea o prietena.sad si cand iesea la dans lu`a cateva fete. a fost prima data cand la`m vazut si m-a luat si pe mine la dans.si am dansat ceva timp.big grin... dupa aia ne-am dus fiecare la masa lui si era cu prietena lui si se cam uita la mine.:d... oare i se paream dragu`? Funda

Răspuns Câştigător
| escroaca a răspuns:

Ce dragut puppy dog eyes. probabil ca da; fa rost de idu'lui ceva smug

Bafta >big grin

3 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

Ce frumos. dar ai uitat un amanuntthinking
are prietenastraight face

| denisaa_3658 explică:

Il iubesc! sad
si el...cred.big grin
am facebook`u lui love struck laughing @vampiroaica

| madutza17 a răspuns:

Probabil, dar gandeste-te ca are prietena si daca faci un pas inainte o poti rani, de fapt punete in situatia ei. Sau poate a fost doar impresia ta avand in vedere ca ai spus ca era dragut