| S†®£p§¦L§ a întrebat:

happy. Am iarasi o problema dragii mei :d. O sa aveti cam mult de citit, asa ca va rog sa nu ma judecatihappy. Deci:

Mie imi place un baiat si lui de mine. Toate bune si frumoase, ne purtam ca si cum eram impreuna, desi nu eram, dar totusi decat nimic e bine si asa. Asta pana cand ne-am certat din cauza mea pentru ca eu m-am pupat fara voia mea cu un alt baiat. Nu a fost cu intentie, eu l-am pupat pe un obraz si cand am dat sa il pup si pe celalalt a intors deodata capul si ne-am pupat. Subliniez PUPAT laughing atata. Si a inceput sa ma acuze ca eu ma pup cu toti si si ca ma tin in brate cu toti baietii, desi nu e asa. Si el sa pupat cu o fata cei drept fara voia lui dar eu nu l-am acuzat si l-am iertat. Dar el oh go on...si nu stiu i-am spus ca nu are de ce sa se supere pentru ca nu a fost cu intentie si mai ales pentru ca nu eram impreuna. Cateodata ma simteam pur si simplu ca un caine in lanturi. Adica nu aveam voie sa fac nimic.si ma cam deranja asta pentru ca el se supara repede. Si de la un timp, se poarta indiferent cu mine, ma jigneste dar dupa 5 minute isi cere scuze, aste altfel.si eu ma simt prost. Si i-am spus ca ma pot schimba, doar ca sa ne impacam... dar el nu intelege si continua tot asa. Imi spunea ca intre noi doi n-o sa mai fie nimic si chestii din astea. Si chiar ma doare pentru ca il iubesc mult si as face orice pentru el.si el nici macar o ultima sansa nu-mi da. Imi zicea ca mai tine putin la mine, apoi ca ma iubeste enorm dar degeaba, apoi ca nu ma mai iubeste deloc. Nu stiu ce sa mai cred. Mi-as dori sa ma impac cu el pentru ca nu stiu, el m-a facut fericita si motivul pentru care ieseam in fiecare zi afara doar ca sa il vad, desi eu inainte nu prea ieseam afara pentru ca ma plictiseam. Si acum totul s-a terminat asa de urat.

Ce credeti ca ar trebui sa fac? Mai tine la mine?

Multumesc!

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Baiatul se joaca cu tine! Ia fa tu un timp pe indiferenta cu el si o sa-l vezi catelus dupa tine! Daca nu vine, atunci nu ai pierdut nimic, era deja pierdut!

| d33a_9154 a răspuns:

Eu cred ca tine la tine.Asa e dragostea trebuie sa intelegi

| →Alee׃╳← a răspuns:

Nu e hotarat
probabil nu stie ce vrea de la viata

lasa-l un timp singur sa se gandeasca
sa vada si sa isi analizeze situatia

timpul le rezolva pe toate
daca tine la tine
sigur te va cauta

baftahappy

| asdfghgiklgk a răspuns:

Si eu am patit exact acelasi lucru acum 1 an si ceva, numai ca el s-a combinat cu tipa pe care a pupat-o si eu nu stiam. A fost foarte naspa, el era si cel mai bun prieten al meu, tineam enorm la el si eram foarte convinsa ca tine la mine. M-am inselat. Acum nu mai prea iesim deloc, el sta numai cu prietena lui, eu mi-am facut alti prieteni. Mi-as fi dorit sa fi putut face ceva atunci. Ar trebui sa il uiti, pentru ca in final o sa faca ceva ca sa te raneasca si mai tare (:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte adevarat elianna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar tu ai spus ca NU ati fost impreuna oficial, dar v-ati comportat de parca ati fost.Nu poti avea o relatie in care ai o gramada de reguli de respectat si interdictii, aia nu mai e relatie! Cred ca nu-i esti indiferenta, dar pana la iubire mai e mult. Mi se pare ca e nehotarat si confuz sau are pe altcineva.Incearca sa discuti cu el si vezi ce are! Nu uita ca cine te iubeste, te iubeste asa cum esti si nu incearca sa te schimbe! Ai grija ce decizie i-ei!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oftica-l.prefa-te ca esti impreuna cu alt cnva.si o sa vina la tine ca un catzelush.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie daca mai tine la tine si incearca sa il mai rogi sa va impacati.