| pushalina a întrebat:

Am in curand intalnire cu prietenul meu. Avem o relatie la distanta si ne vedem din luna in luna.Si as vrea ca de data asta s fac ceva special.Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi, idei, pareri ceva? As vrea sa fac ceva romantic si special.Si sunt incepatoare si nu stiu ce s fac si mai sunt si timida.Ce ar trebui sa fac ca sa se simta bine? Va rog frumos.{multumesc}

Răspuns Câştigător
| amateon a răspuns:

Poti sa ii faci un fel de "cadou" care sa contina o poza cu voi 2 si pe spate sa scrii niste versuri frumoase. Dar dacaa zici ca esti timida poti sa o pui in buzunarul lui cand nu e atent big grin.Sau poti sa faci cu el ceva ce ii place lui, adica de exp: daca ii place muzica compuneti niste versuri sau ceva de genul, daca ii place sa inoate mergeti la bazin, etc etc, in general baietiilor nu le plac lucruriile sofistica deci nu ar trebui sa fie greu. Ar mai fi o chestie : poti sa faci dragoste cu el. Cam astea sunt ideile mele happy [Funda love struck]

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el te iubeste cu adevarat se va simti foarte bine cu tine..nu iti face griji.tu trebuie doar sa vorbesti frumos cu el si eventual sa ii faci niste complimente.