| Alexxxxx1 a întrebat:

O seara placuta tuturor!
Ma puteti ajuta si cu mine cu niste pareri/sfaturi...
Deci as vrea sa stiu cum ar arata o prima intalnire perfecta pentru voihappy
De ce? Pai cunosc o fata,suntem prieteni ft buni si in curand am sa o invit la o intalnire,dupa intrebando daca vrea sa fim impreunabig grin si vreau sa fie o prima intalnire superhappy
Deci sa aud cum ar fi perfect pentru voi, cu mici detalii, sa am de unde lua ideiwinking
Putin ciudat? poate... dar chiar sunt curioswinking

4 răspunsuri:
| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Pt mine o prima intalnire perfecta arata asa : mergeti intr'un parc, la plimbare, va asezati pe o banca mai izolata, vorbiti, povestiti, si dupa o duci acasa. Eu iti recomand sa nu'i spui ca o placi din prima. Pote la a2a intalnire happy e cam ciudat la prima. Baftaa

| Alexxxxx1 explică (pentru aqswdefrgthyjukilo):

Bun am uitat sa spun, greseala meawinking
Deci eu stiu deja ca ea ma place, si ea stie ca eu o plac pe ea... Ne-am marturisit unul altora, ba chiar l-a si lasat pe prietenul ei...
Deasta vreau sa stiu cam cum sa decurga intalnirea, sa ies cu ea cat mai repede... sa nu cumva sa o pierd...big grin

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns (pentru Alexxxxx1):

N.o vei pierde. Fii tu insuti. Daca deja stiti, e alta situatie. Partea cu parcu si locu izolat ramane valabilahappy. Nu te grabi. Fa ce'ti spune inima. Daca tu simti ca trebuie sa'i zici, atunci e ok.

| Alexxxxx1 explică (pentru aqswdefrgthyjukilo):

Pai eu cam asta simt, adica cred ca is indragostit de ea big grin
De cate ori vorbim mereu ma inveseleste, ma face sa zambesc... si e doar la tel laughing
Cre ca o sa-i zic cat de curand...