| ineedyourehelp a întrebat:

am intalnit un baiat dragut pe afara care are aceeasi varsta ca mine si cam la fel de inatl ( eu sunt putin mai mica ). coincidenta este ca avem numele derivat de la acelasi de baza, si 2 baieti lau intrebat ce crede despre mine, unul mi-a spus : crede ca esti draguta iar celalat : crede ca esti prea scunda..." dar ink nu ma cunoaste si as vrea sa fac cunostinta cu el, ce sa fac? thinking cine ma ajuta ii dau funda+ vot

Răspuns Câştigător
| Bubuuuu a răspuns:

Eu zic sa te bagi si tu putin in seama, iesi pe afara cu prietenii comuni si daca iti iese in cale tipul dragut, acesti prieteni iti vor face cunostinta pe loc. Daca el a spus ca esti draguta inseamna ca a pus ochii pe tine smug vezi sa nu-l scapi laughing) :*

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Vorbește cu el.

| ASDSM a răspuns:

In primul rand iesi mai des afara, si incearca sa discuti cu el, pentru ca altfel...