| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:* Imi place de un baiat, si el are prietena oricumfrustrated! Eu am 13 ani, el 16hee hee nu da impresia niciodata ca i-ar pasa de mineoh go on, iar eu innebunesc cand il vadtime out! totul e doar el, numele lui si atat! nimeni si nimic altcevaoh go on parintii nu-mi dau voie sa am un prieten, imi da voie tocmai la 16-17 ani am incredere in ei si ii iubesc enorm, si nu calc peste cuvantul lor!winking Acest baiatlove struck cand iese afara, ma privestethinkingoh go on, dar nimic special cateodata chiar are glume proaste gen:" ai o guma"oh go on! ma enerveaza foarte tare cand are vorbe de astea, e mai nepasator asa, e mai scund ca mine! angryat wits' endoh go on:-l eu am 1.72,el e un pic mai scund ca mine, sa zic 1.60 si ceva cred, si mai mereu zice ca se plictiseste, si vrea sa plece sa se plimbe sau sa mearga in alte parti, chiar daca sunt si eu acolo, eu am avut probleme ca el in trecut, ne injuram des si nu puteam sa ne suferim, nici nu stiu cum sa va spunthinking, m-am indragostit de ochii lui si de zambetul lui prosteschappy, stiu! e mare si eu sunt chiar mica, dar 3 ani nu mi se pare o mare diferenta, nu ajung la "iubiti" pentru ca eu nu calc cuvantul parintilor mei! pur si simplu nu da deloc dovezi ca ma place, dar ma tot amageste cu priviri de'asteaoh go on, si cateodata zambete prostesti, pe mess nu ma baga NEVER!laughing in seamaoh go on.si eu il plac mult >8-! totusi, el e genul sa se uite pe oameni mai des, dar ma stie de 2 ani, si inca ma privestelaughing! in fine, voi ce credeti ca ar trebui sa fac ca sa-i atrag macar putin impresia? lumea ma considera o fata frumoasa, finuta, sincera, desteapta, matura rau pentru varsta mea, si o fata super de treaba in care te poti baza, nu vorbesc cu el ca nu vreau sa stie ca il plac, ar fi o mare prostieraised eyebrows si n'ar avea oricum rost daca nu am voie sa-mi fac un prieten, am o prietena bunalove struck care o sun si ma suna mereu sa-i spun ce am facut daca l-am vz, si tot asa, ma sfatuieste mereu, si mi-a spus ca sa va intreb si pe voi ca parerea ei nu se compara cu parerea a 7 persoane[in fine vorba vine 7 pers] ce ar trebui sa fac ca sa-i atrag atentia, ma plac multi baieti, si cum se poate numai el sa nu ma considere nici macar draguta?, nu vorbeste cu prietenii lui despre mine, daca m-ar fi placut sau ceva de genu' sigur m-ar fi bagat in seamaoh go on! sau ar fi stat mai mult timp prin preajma mea, pur si simplu cred ca el ma crede o copila prostuta in toata firea, voi baieti, ce ziceti de reactia lui? e nepasator, si foarte dragut[pentru minelaughing]oh go on. ce spuneti ca ar treuii sa fac?straight face mersi:* fundapuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ai scris dita-m-ai romanul pentru asta? E clar,de la sine,ca nu te place,daca nici nu te baga in seama.El are prietena,e evident ca o place, din timp ce la tine nu se da, nimic.Lasa-l in pace, plus ca, diferenta de inaltime, e destul de mare.

| TeoBizz a răspuns:

Wow. da' tu ai scris un roman aicilaughing. eu zic daca o sa dea vreun semn ca te place, incearca sa te apropii de el. chiar nu e mare lucru diferenta de 3 ani. mi s-a intamplat si mie ceva de genu' odata. dar mna. prietena ta cea mai buna ar putea sa-l intrebe [subtilstraight face] daca te place sau ceva de genu', sau cum i se pare ca esti. ai putea sa incerci sa te apropii de el. puteti sa vorbiti pe mess. poti sa cauti scuze gen ca nu aveai ce facerolling on the floor. ca nu aveai cu cine vorbi. si mai legati ceva acolosmug. incearca sa te adaptezi genului lui. sper sa meargakiss. kissu'.

| BaiatulAnonim a răspuns:

Poate pur si simplu nu esti genul lui ori te considera prea mica si copilaroasa ca sa poata avea o relatie cu tine. Nimeni nu contesta ca esti draguta, dar atata timp cat baiatul asta nici nu te baga in seama nu vad de ce te mai obosesti...baieti nu sunt pe lumea asta? Eventual cauta si tu pe cineva mai apropiat de varsta ta.

| xSunriseX a răspuns:

"ma plac multi baieti, si cum se poate numai el sa nu ma considere nici macar draguta?". frate ce e intrebarea asta? clar nu te place.si poate unii baieti iti spun ca estidragutsa sau chestii gen.doar pentru ca poate vreau ceva d l tine.sh stiindu`te mica si naiva ei cred ca le cazi in plasa.scz ca iti zic.da` nu mai pune botu` la baieti d`astiawinking