| Bombonica_5811 a întrebat:

Am internet explorer 7 si nu prea mai functioneaza, am instalat mozilla firefox acum 1 luna si a mers nu m avut nici o problma, asta pana ieri cand am deschis pc si nu mai mergea sa deschid mozilla firefox, am incercat sa instalesz iar mozilla dar nu mai merge imi da o eroare ceva gen win32application si nici alt browser nu merge sa instalez. Ce pot face in cazul asta ca sa pot intra pe net si sa nu mai mearga asa greu? mersi fundita

5 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Incearca Google Chrome!

http://google-chrome-mac.en.softonic.com/

Va merge sigur.

| DorelSudoru a răspuns:

Ceri cuiva setup-ul de google chrrome (eu asta folosesc) si se misca foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai spus si precedentii comentatori, google chrome.desi eu am o alta problema.am windows xp, sp2 si initial este instalat ie6, am instalat google chrome, merge perfect apoi, dar daca intram sa imi citesc mail-urile dupa yahoo messenger imi pornea in ie6, desi browserul implicit era google chrome, ie6 merge mai greu si la mine se simte mai ales ca am modem.in fine.am instalat ie7 pentru a remedia problema, s-a instalt "corect"sau cel putin asa spun ei, mi-a cerut sa ii dau restart pc-ului, asta am si facut iar acum cand deschid pc nu mai imi apare decat poza de fundal nici macar bara de jos de la start...nimic...puteti sa m-a ajutati si pe mine, nu as vrea sa reinstalez windows.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai anonim cand ti se aprinde pc apesi tastele ctrl+alt+del in acelasi timp acum ai deschis task manager dai click unde scrie new task si scrii acolo explorer. exe asa ai rezolvat problema

Răspuns utilizator avertizat