| Bombonica_5811 a întrebat:

Am internet explorer 7 si nu prea mai functioneaza, am instalat mozilla firefox acum 1 luna si a mers nu m avut nici o problma, asta pana ieri cand am deschis pc si nu mai mergea sa deschid mozilla firefox, am incercat sa instalesz iar mozilla dar nu mai merge imi da o eroare ceva gen win32application si nici alt browser nu merge sa instalez. Ce pot face in cazul asta ca sa pot intra pe net si sa nu mai mearga asa greu? mersi funditahappy

1 răspuns:
| Freaky a răspuns:

Instaleaza Google Chrome orice versiune! este cel mai rapid Browser! sau Opera, internet 8. dar Chrome e cel mai bun si simplu, nu e complicat, nu are toolbar, de aceea e rapid!