| anonim_4396 a întrebat:

.am intrat intr-o scoala noua si imi place de un baiat..de mult o fata ia spus ca il plac (fara permisiunea mea) si el avea o iubita..si in ziua aia a si lasat-o.Dar dupa o zi a spus asa incet cu o voce parca stinsa ca nu ma place. ceilalti cand au auzit mi-au spus sa.nu cred ci ca se comporta asa ptca a suferit in dragoste si nu vrea sa o pateasca din nou.Dar dupa doua trei zile a inceput sa se joace cu mine sa-mi spuna glume sa ma atinga in joaca sa rada la ceva ce fac si e amuzant si lucruri din astea...Dar dupaia a fost intrebat din nou si a raspuns acelasi lucru...ce se intampla?!?! Spunetimi va rog.

1 răspuns:
| Leerix a răspuns:

Daca te baga in seama tu crezi neaparat ca te si place? Sunt doua chestii total diferite.