| extazyboy a întrebat:

Buna am mare nevoie de ajutorul vostru,este vorba despre facebook eu am chatul ca cel din dreapta, si vreau sa il fac ca cel din stanga, ma ajuta cineva va rog, cum sa il fac si eu asa? Uitati si poza http://cdn.imacify.com/wp-content/uploads/2011/07/Untitl ed-1-copy1.jpg

3 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Încearcă să dai CTRL - ( minus ) până se mărește. Poate ai mărit vreodată și a rămas așa.

| Ignat_Gina_1998 a răspuns:

Nu poti toata lumea are chatul in dreapta, nu a fost facut sa il muti ci sta acolo.Dar ce nu-ti convine, cu ce te deranjeaaza? Doar nu apare tot timpul, doar cand vrei sa vorbesti cu cineva. Sper ca te-am ajutat cumva.Dai funda?

| extazyboy explică (pentru Ignat_Gina_1998):

Mie imi trebuie sa ramana deschis acolo in dreapta, asa eu trebuie sa dau click de fiecare data