| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor... imi place de ceva timp de o fata, dar cand sunt in preajma ei nu stiu ce sa ii spun, ce sa vorbesc cu ea, nu stiu ce sa o intreb... sfaturi?

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate sa-ti placa si zece fete in acelasi timp, nu numai una, dar de vorbit trebuie sa vorbesti atunci cand ai ceva de spus, si numai in conditiile in care va cunoasteti, nu numai din priviri.

| SkyPilot a răspuns:

Vorbeste despre ea. Ii va face placer, iar tu afli unde poti sa o inviti si pe ce subiecte sa te concentrezi. Ce ii place, unde vrea sa mearga, ce face in ttimpul liber etc.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc celor ce m.au ajutat!

| xAlessia a răspuns:

Buna! Consider ca ar trebui sa te comporti cat mai natural. orice subiect poate fi un inceput de discutie gen muzica, scoala. apoi ai putea sa o inviti in oras, parc..etc Totul e sa te comporti cat mai dragut! Sa o expui in centru atentiei mai ales cand esti de exemplu cu prietenii tai! Sper ca te-am ajutat cat de cat! Multa bafta sa ai!

| Leta_Niko_1998 a răspuns:

Buna.
comportate asa cum esti tu de obicei cu cei mai buni prieteni ai tai si acordai multe atentii

| Visatoarea123 a răspuns:

Ia o incet...ce zici sa o abordezi ca u amic, petreceti timp impreuna ca amici, afla cate ceva despre ea si apoiintr o zi speciala sau pur si simplu intr o zi cumpara I o floare si ofera iio dupa care invit o in oras