| Anda_4662 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, maine este Valentine's day si nu ma pot intalni cu prietenul meu decat astazi, problema este ca nu i-am luat nimic pentru ca nu am avut timp. M-am gandit sa-i fac eu ceva personalizat cu inimioare nu stiu nu am idee, ma puteti ajuta? cu exemple? am o inimioara din plus... poate as imbogatio cu ceva? plzz ajutati-ma, nu am ff mult timp pana diseara. fundita:*:* va pup dulce!

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai ai putea sa ii dai acea pernita si sa ii faci o felicitare pe care sa o saruti cam peste tot daca se poate cu ruj rosuu. sau ai putea sa ii faci un clip frumos cum sunt cele de pe youtube, cu melodiia voastra preferata. alte idei numi vin sicer

2 răspunsuri:
| Niros19 a răspuns:

Pai eu am o singura idee: sa scrii pe acea inimioara te iubesc imi pare rau dar acum nu imi mai vine nici o idee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai putea in acea inima sa pui o poza cu voi 2...