| Nextone a întrebat:

Am nevoie de sfaturi! happy Am avut o relatie de 3 ani care s-a terminat de aproximativ o luna, l-am iubit foarte mult si m-a ranit ingrozitor...il cam urasc acum! Aseara insa am iesit cu gasca si este un baiat in gasca pe care eu il plac iar el zicea in masina ca isi cauta o fata cuminte etc...nu ne cunoasteam foarte bine si nu credeam ca am vreo sansa la el, dar in club m-am mai apropiat de el iar in drum spre casa m-a tinut in brate, m-a alintat si ne-am sarutat, nu era nici beat ca nu bause nimic laughing, iar la plecare m-a sarutat si a zis ca mai vorbim. Oare vrea sa fie ceva intre noi? Nu vreau sa il pierd, ce sa fac? El maine are examen la scoala de soferi si e stresat probabil de asta nu m-a cautat sau ceva, nici nu cred ca are numarul meu laughing, M-a adaugat in lista la mess dar inca nu a intrat. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Yaguar a răspuns:

Deja poate sa fie ceva intre voi. Dar nu trebuie sa te viri prea mult pe linga el, si nici prea multa atentie nu trebuie sai dai, caci daca cineva se vira prea mult iti devine dezgustator. Trebue sai dai atentie dar sa tii o mica distanta.

| Roxanaaaa a răspuns:

Pai... asteapta sa intre pe mess si baga-l in seama, sau daca vrei sa vorbesti neaparat cu el lasa-i un mesaj p mes cu nr tau de telef si spuinei sa te sune. Din moment ce te-a sarutat si te-a alintatcred ca vrea sa existe ceva intre voi, dar totul depinde de ce vrea el. Vorbeste cu el si vezi ce zice, fi intrazneata k asa sunt si eu si uneori chiar prinde bine. Succes:*