| tania_3947 a întrebat:

am nevoie de un sfat. i-am zis unui baiat ca il plac... el a raspuns ca nu stie ce sa-mi zica, dar a doua zi mi-a spus un prieten de-a lui ca samuele(baiatul pe carel plac) ma place...in aceeasi zi l-am intrebat pe samy daca e adv. el a spus ca nu-i adv nimic, asta e doar un joc carel joaca el si federico. oare e adv ce a spus samy? dati-mi un sfat ce sa fac ca sa ma placa. oricum, nu pot spune ca sunt urita ca sa nul pot cuceri. dau fundalaughing)

6 răspunsuri:
| nely19 a răspuns:

Hmm poate ca ii era rusine sa recunoasca, eu zic ca te place, poate ca este timid, mai incearca, pup si bafta

fundita:*?

| nicusor19 a răspuns:

Bunahappy
De obicei daca un baiat o place pe o fata, el neaga acest lucru mai ales daca este si mai timid.
Cel mai simplu poti sa iti dai seama daca te place sau nu, dupa felul cum se comporta cu tinehappy
Incearca sa stai de vorba cu el si sa va cunoasteti mai bine eventual, dar ar fi de preferat fara prieteni.Doar voi doi daca se poate.
Daca tie iti place de el incearca sa ii areti ce simti pentru el dar mai subtil, sa nu creada dupaceea ca esti disperata dupa elhappy
Succes si o viata frumoasa si plina de dragostehappy

| tania_3947 explică:

Da! bine am 13 ani...desigur nu-i o dragoste mare mare... oricum nu ma marit cu el

| EraGGon a răspuns:

El poate te place dar ii ieste rusine sa reunoasca. cati ani aveti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca rei un baiat pot fi eu dar am o intrebare cat iani ai ca eu am 19 ani

| Mihaelaaa a răspuns:

Culca-te cu el si o sa te placa.winking