| Bubu9110 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de un sfat :p Ma intalnesc cu un baiat. Sa va spun pe scurt povestea:
E fostul prieten al unei dintre cele mai bune prietene ale mele. Cand m`am intalnit cu el, a fost intamplator. adica el venise sa o vada pe ea, nici nu il bagasem in seama, nu imi pasa. Nici nu ma gandeam la ce se intampla acum. Ei s`au despartit din cauza ei, pentru ca nu i`a pasat (asa zicea ea, desi dupa "simturile" mele chiar era "innebunita" dupa el). Ea nici nu l-a mai cautat, nimic. Pana de curand ca ii trebuia un nr. si el i`a zis daca ii da nr meu. Eu n`am stiut ca vorbea cu el, ma gandeam ca vorbeste cu "varu`su" si i-am zis ca : Da, sa-i dea nr. Dupa m`a lamurit si pe mine cu cine vorbea laughing Si tot am vorbit cu el, pana ne-am intalnit. Cu mine e total diferit. n`am vrut sa-l sarut :p Si incerc sa am incredere in el, dar parca nu pot. Fosta lui prietena, adica amica mea imi spunea doar partile lui negative, nu le vedea si pe alea pozitive. Cu mine e foarte finut, daca ii spun nu, nu ramane.

Deci ce credeti ca va zice ea? Totusi, ea l-a pierdut.
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

E geloasabatting eyelashes.Si draga mea nu-ti face iluzii asa sunt toti baiateii la inceput, vor sa para perfectioh go on Nu are rost sa strici prietenia ta cu acea fata pentru un baiatwinkingAsa zic eu.acuma faci cum vrei, da ai grja sa nu iei decizia gresita ca mai apoi sa ai regrete.

| Lovestar a răspuns:

Cand vor sa impresioneze pe cineva oamenii stiu sa`si mascheze defectele foarte bine.O sa se comporte frumos pana cand o sa se plictiseasca de tine(asta in cazul in care nu are de gand nimic serios).Cat despre prietena ta, este si normal sa fie geloasa si probabil ca mai simte ceva pentru el...Succes cu baiatul!:*