| alle_4599 a întrebat:

am nevoie de un sfat. vreau sa fac dragoste cu iubitul meu cand ne vom vedea zilele astea si as vrea sa il surprind cu ceva nou si am nevoie de ajutor dar va rog sa lasati glumele cu oral sau anal ...noi nu facem aceste lucruri...in pat vreau sa fie ceva m-ai diferit m-ai inedit care sa ii placa la nebunie

4 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Alle@ Wow trebuie s ate stie toata Romania ca tu vrei sa te FooTi cu iubitul tau? Oare voi aveti minte sau ganditi cand scrieti asa ceva?
Peste 2 luni te vad ca vii cu alt MSG ca esti Insarcinata...

| Rares2594 a răspuns:

Eu zic sa fii cat mai romantica cu el, asta ii va placea sigurhee hee

| Kassandra_9578 a răspuns:

OK...Pune si tu niste lumanari pe acolo in forma de inima, petale roz, rosii pe pat.Iti iei si uh o costumatie sexy iar pe deasupra un halat!(O sa vezi ca o sa-l dai doar la momentul potrivit)
Si inainte sa vn il suni si ii zice sa vn la tine...bla bla, apoi ii zici ca atunci cand ajunge sa intri frumos in casa ca usa e deschisa! Mai departe te descurci

| Dany82 a răspuns:

Draga Alle incearca sai dai cu sani pe la gurita sau sai freci pl cu tatzele. Sper ca te-am ajutat. Bafta!