| alle_4599 a întrebat:

am nevoie de un sfat. vreau sa fac dragoste cu iubitul meu cand ne vom vedea zilele astea si as vrea sa il surprind cu ceva nou si am nevoie de ajutor dar va rog sa lasati glumele cu oral sau anal ...noi nu facem aceste lucruri...in pat vreau sa fie ceva m-ai special

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Rasuceste-i sfarcurile.

Răspuns utilizator avertizat
| nekokami a răspuns:

Striptease,sex oral(incomplet sau complet, tu alegi)si tu deasupra. Fara gluma.O sa tina minte toata viata.Si cu "noi nu facem asa ceva"ce vrei sa zici?¿Eu zic ca in dormitor(sufragerie,bucatarie, baie, masina.etc big grin)poti sa faci ce vrei,ce iti trece prin cap.(ma rog,pentru asta trebuie sa aveti multa incredere unul in celalalt si o buna comunicatie). Oricum eu una m-am saturat sa tot citec pe aici "nu! eu sa fac sex oral?¿vai doamne ce scarbos!"de ce nu mai asteptati sa cresteti un pic, sa maturizati un pic mai mult, iar dupa aceea sa raspundeti.eh.

| LiviuL a răspuns:

Un baiat intotdeauna se va gandii la asa ceva! analu nu e okay, oralu e cat de mult vrei sa il faci sa se simta bine si el pe tine, un factor important e si varsta, iar ceea ce ai zis tu nu e cevaa concret nu iti poate da nimeni un sfat cum sa il surprinzi pentru ca nimeni nu il cunoaste pe baiat, adica ce temperament/personalitate/caracter etc. doar lasati`va dusi de val si folositi prezervativul chiar daca e greu sa te abtii! REMEMBER: Nu O Fa Fara PREZERVATIV! happy Bafta si Take Care!big grin

| nebunu_5532 a răspuns:

Daca voi nu faceti anal sau oral incercati un nazal. Satisfactie garantatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar alea doua ce au? „M-ai" special ar fi sa inveti gramatica si sa vezi ce surprins va fiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt site-uri de pe care poti cumpara lenjerii sexy. poate apreciaza.