| dariaelena a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor! Imi vine iubitul acasa si nu prea mai stiu cum as putea sa-l surprind. dau funda pentru cine imi da cea mai tare idee. daca vreti puteti sa-mi lasati si mesaje! Multumesc

Răspuns Câştigător
| TikiTakaTiki a răspuns:

Mă gândesc că e vorba de sex...
Poți să gătești ceva special, să luați o cină romantică, să beți câteva pahare de vin și apoi să-i propui să faceți un duș împreună și faceți dragoste sub duș. Sau poți fi mai îndrăzneață, tu poți să stai în timpul cinei îmbrăcată în lenjerie intimă.
Mai poți încerca varianta bilețelelor: așezi bilețele prin casă, bilețele sexy chiar, care să-l conducă spre pat, când va ajunge acolo, va fi excitat dacă știi ce să scrii pe bilețele. Și etc., etc.

7 răspunsuri:
| dariaelena explică:

Gretta nu am spus că îl cunosc de 2 săptămâni

| Violleta2022 a răspuns (pentru dariaelena):

Scuze... acum am vazut ca postarea ta anterioara era din 21 Feb. 2016 nu 2017

| Violleta2022 a răspuns:

In cunosti doar de 2 saptamani si vrei deja sa-l surprinzi?
Eu spun sa-i dai timp, sa va cunoasteti si mai tarziu cu suprizele.

https://www.tpu.ro/......nta-cu-un/

| dariaelena explică (pentru Violleta2022):

Dar nu am spus că îl cunosc de 2 săptămâni!

| untu a răspuns:

Gateste mancarurile lui preferate!

| OrbulCuVedere a răspuns:

Faci sex

| Adelina1995 a răspuns:

Surprindel intr-un mod original, tu il cunosti cel mai bine, stii ce i place si ce nu.