| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am nevoie urgenta de un sfat mai ales din partea baietilor. Cum va place sa fiti excitati inainte de a face dragoste, vreau sa imi excit iubitul mai rau si nu prea stiu cum. Va rog sa luati intrebarea in serios. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| euadi21 a răspuns:

Sa exciti un baiat e simplu tot ce trebuie sa faci e sa incepi sal saruti sa-i pui mana pe...sa il mangai in timp cel saruti, apoi sa cobori incet pe gat, insisti cu saruturile ii dai bluza jos incepi sa-i saruti bustul cobori mai jos sa-i dai intentia ca ii faci sex oral dar nu o faci, pe urma te ridici iar spre piept il saruti il mai mangai pe partea intima in tot acest timp, si o sa inebuneasca de excitare! mai multe iti pot oferi in privat e mult de scris aici!

| Angels151 a răspuns (pentru euadi21):

Buna,te rog mult sa imi trimiti in privat

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai asa, barbatii sunt excitati de femeie doar atunci cand se duc la curve atunci cand mergi la tarfulite ei platesc iar ele fac toata treaba. Te plateste cumva? de ce vrei sa il exciti tu pe el si nu el pe tine sau reciproc, nu are rost lasa-l sa se excite singur. Anal ai facut? Oral ai facut? cel mai mult i-ar placea sa ii sugi ouale sa te joci cu ele si sa il lingi in cur.

| Angels151 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,nu am facut nici oral nici anal....Si problema e ca el ma excita pe mine, dar eu pe el nu stiu cum....Inafara de ce ai zis alte trucuri nu mai stii?

| anonim_4396 explică (pentru Angels151):

Stai cu sanii pe pieptul lui si calarestel tu pe el, lor nu le place sa fie corupti sau dominati de o tipa se simt prost dar le place, apoi ai putea incerca un 69 dar mai bine faci oral/anal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joaca-te cu gura cu jucaria lui.
P.S. Ai grija sa nu i-o musti ca alta data nu ti-o mai da.

| euadi21 a răspuns:

Heloo te-am asteptat pe mess nu m-ai contactat!

| Angels151 a răspuns (pentru euadi21):

Sa imi dai id

| euadi21 a răspuns (pentru Angels151):

Eu.adi21 id-ul meu.te astept!