| o0JesSsy0o a întrebat:

Buna!... Am o intrebare cam ciudata, dar sper sa existe un raspuns sad pe facebook am un prieten mai indepartat pe care nu vreau sa-l cunoasca nimeni, insa are in lista aproape toti prieteni mei, pot face cumva sa il sterg sa nu il vada nimeni din lista mea de prieteni si tot o data sa se sterga automat din lista lor? Plizzz am nevoie urgent! Funda! ..Suzati categoria, dar na aici sunt mai multi laughing)

Răspuns Câştigător
| amelicika a răspuns:

Doar de să-l blochezi, sau să-ți păcălești prietenii cică face ravagii pe net nu stiu fii Inventica
Bafta funda

4 răspunsuri:
| Eufourikul a răspuns:

Nu se poatewinking

| motan444 a răspuns:

Politica facebookului e in a face pe at mai multa lume prieteni intre ei deci ar fi indezavantajul lor daca ar creea o asemenea functie pentru facebook daca nu ai obs iti baga cate o data fortat aproape niste persoane gen persoane care s-ar putea sa le cunosti x, z, z sau sugereaza prieeteni
sper ca ai inteles ce am vrut sa zic
sarbatori fericite

| catablondu a răspuns:

Buna, nu ai cum sa-l stergi din lista celorlalti, atat timp cat ei s-au acceptat ca prieteni. Nici sa ascunzi din cate stiu, nu se poate. Sarbatori fericite.

| o0JesSsy0o explică (pentru catablondu):

Mersi la fel :*

| amelicika a răspuns (pentru o0JesSsy0o):

Doar de să-l blochezi, sau să-ți păcălești prietenii cică face ravagii pe net nu stiu fii Inventica
Bafta funda