| dany_4949 a întrebat:

Buna am o intrebare cam prosteasca pentru fete nu mai stiu daca sunt virgina imi dati o poza va rog cu vaginul vostru

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca ai rabdare, intra la Intrebarile/postarile mele, si du-te undeva spre vreo 3 saptamani aproximativ in urma, si vezi ca am dat un link catre un site cu exact ce te intereseaza!

Sau, te pui frumos, in fund, si te examinezi cu o oglinda! - dar sa stii ca sunt cam in jur de 12 tipuri de himen (pielicica aceea care indica daca mai esti virgina) asa ca. Sa te speli foarte bine pe maini mereu cand umbli pe acolo!

In alta ordine de idei, cam amuzanta si inedita cererea ta, sa vedem cate "poze" o sa primesti?! Te rog, in limba engleza, se scrie "please".

| raisa1993maria a răspuns:

Mai fetito tu alta treaba nu ai decat sa pui intrebari la misto pe site-ul asta? dupa mintea ta aia pe care oricum nu o ai crezi ca cineva ar fi in stare sa-ti dea tie o poza cu vaginul ei? du-te la ginecolog si iti va spune acolo sigur daca mai esti sau nu

| Ana_6509 a răspuns:

La mentalitatea ta ma uimeşte faptul că nu ţi l-ai pozat tu şi postat aici alături de întrebarea cuvenită pentru a ne exprima părerea cu toţii.

| BlueDreams a răspuns:

laughinglaughing)laughing) nu-ti mergelaughing esti chiar dementa sau ce? asta daca nu esti baiat. Da ia faty o poza cu vaginu tau si daneo si noua sa vedem cumm arata o fata care nu mai e virgina. Fugi ma de aicilaughing))

| anduta160 a răspuns:

Foarte prosteasca:)) uite aicihttp://77. 232. 75. 137/cauta-imagini/imagini.cgi? vagin&http://www.libertatea.ro/usr/thumbs/thumb_612_x_0_3908-125087-vagin2.jpg foarte tare intrebarea m`ai amuzat complet.hai ca esti proa*ta!

| wannabe a răspuns:

Hahahahahaha
maxim qwae rolling on the floor
nu-ti merge
ai nume de baiat nu esti fata transexualule

| L a răspuns:

Ma intrebare cum poti sa ceri asa ceva. nici macar nu ar fi trebuie sa pui intrebare astea.`
Nu mai sti daca esti virgina? cum sa nu sti? laughing

| Essence a răspuns:

Daca ai facut sex. e clar ca nu mai esti virgina. ce e asa de greu

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Chiar ma gandeam cui sa ii dau poza cu vaginul meurolling on the floor
bine ca ai aparut tu:X
rolling on the floor
cred ca ai gresit categoria...
asta trebuia sa apara la 'trivia'winking

| Sorin_8124 a răspuns:

@α ♥

Se poate sa faci sex si sa ramai virgina daca ai himenul elastic si penisul intra prin gaura de la himen. Himenul se largeste dar nu se rupe! Mai informeazate inainte sa dai cu vorbele!

| Mady_1319 a răspuns:

Fugi de aci ca ai mintea in colturi oh go on laughing

| Ema_4103 a răspuns:

Poate cand o ploua cu covrigi!

| Delia_4554 a răspuns:

Buna draga mea Dany, nu prea vad eu km o afta sa-i pozeze vaginu, dar poti incerca alt cevaaa... daca vrei.iti poti baga degetu blushing si daca incape peste 2 cm.inseamna ca nu mai esti. daca nu incape si te impiedica ceva, inseamna ca mai esti si pielitza aia seamnana, ca sa-ntelegi tu ca o pelicula de ceapa :*

| Delia_4554 a răspuns:

Am stat si m-am gandit ca na. daca chiar vrei poze poti incerca situ http://www.defloration.com. fundita;;)